Hrvate razburila fotografija parkiranega vozila: “Policija, poišči ga in kaznuj”

Magazin 19. Mar 202515:42 11 komentarjev
Parkiran avtomobil
Foto: Split i okoli Splita/Facebook

Uporabnike družbenega omrežja Facebook je vznemirila objava fotografije parkiranega avtomobila v Splitu. Mnogi spletni uporabniki so v komentarjih menili, da bi morali policisti voznika kaznovati.

Na družbenem omrežju Facebook je zakrožila fotografija avtomobila v podzemni garaži v Splitu. Mnoge spletne uporabnike je razjezilo, da je bilo vozilo parkirano med dvema parkirnima prostoroma za invalide, piše Index.hr.

“Kaj naj rečem. Seveda nima nalepke za invalidnost,” je zapisal anonimni uporabnik, ki je fotografijo objavil v Facebookovo skupino Split in okoli Splita.

Medtem ko so se nekateri spletni uporabniki šalili, so drugi menili, da bi morali policisti vozniku dati kazen in mu odvzeti vozniško dovoljenje. “Policija, poišči ga, daj mu kazen!” je komentiral eden izmed uporabnikov.

Poglejte tudi odmeven intervju s predsednikom vlade Robertom Golobom

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje

Priporočeno vsebino