Tom Jones po operaciji kolka obljublja: "Vrnil se bom!"

author
A. K.
29. nov 2022. 12:30
>
00:05
Tom Jones
Profimedia | Profimedia

Legendarni valižanski glasbenik sir Tom Jones je prestal operacijo kolka. Obenem je napovedal vrnitev na glasbene odre.



82-letni pevec je prejšnji teden obvestil svoje oboževalce na Instagramu, da je imel uspešno operacijo. "Z veseljem sporočam, da je nedavna operacija potekala zelo dobro." Zdaj ima oba nova kolka, se je še pošalil v objavi.

Z grammyjem nagrajeni pevec je sledilcem sporočil, da "sledi ukazom zdravnika in opravlja fizioterapevtske vaje, zato sem vesel, da lahko rečem, da se bom kmalu vrnil!"

Britanski kitarist in igralec Gavin Rossdale je v komentarjih Jonesa poimenoval bionični človek.Emma Willis, žena igralca Brucea Willisa, je Jonesu poslala veliko ljubezni.

1669380975-profimedia-0610754005.jpg
Profimedia | Profimedia



Julija so se pojavila ugibanja o slabem zdravstvenem stanju pevca, ko naj bi se zgrudil pred nastopom. Oboževalce je takrat pomiril, da ima laringitis (vnete glasilke), zaradi česar je moral na prisilni počitek. "V nobenem trenutku se nisem zgrudil, to so lažne govorice. Upam, da se bo vnetje kmalu umirilo, saj se veselim nadaljevanja svoje čudovite poletne turneje."

Glasbenik, ki nastopa tudi v vlogi žiranta v britanskem glasbenem šovu The Voice, je v karieri izdal več kot 40 studijskih albumov. Zadnjega je izdal leta 2021, gre za album s priredbami z naslovom Surrounded By Time. To je bila njegova prva izdaja, odkar je leta 2016 za rakom umrla njegova žena, srednješolska ljubezen Melinda "Linda" Rose Woodward.

Album Reload iz leta 1999, na katerem sta uspešnici Sex Bomb in Mama Told Me Not to Come, velja za Jonesov najbolje prodajani album.
Spremljajte N1 Magazin tudi na Facebooku

Naložite si našo aplikacijo: na voljo za android in za iOS.

Teme

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje

Spremljajte nas tudi na družbenih omrežjih