Policisti ponovno pridržali večkratnega storilca ropov in drznih tatvin

author
N1
06. feb 2024. 10:21
simbolna, simbolno, policijski kombi, policija, policijska postaja Ljubljana
Fotografija je simbolična (Foto: Aljaž Uršej/N1) | Fotografija je simbolična (Foto: Aljaž Uršej/N1)

Policisti Policijske postaje Ljubljana Center so pretekli vikend odvzeli prostost 42-letnemu državljanu Slovenije, za katerega sumijo, da je v zadnjem tednu storil kazniva dejanja drzne tatvine in dveh ropov na območju Ljubljane, so sporočili s Policijske uprave (PU) Ljubljana.

Moški je sprva prejšnji torek vstopil v poslovalnico bencinskega servisa na območju ljubljanskih Most, pri tem pa odrinil zaposleno in iz blagajne odtujil gotovino.
Še isti dan je vstopil v trgovino v središču prestolnice in ponovno iz blagajne pograbil gotovino.

V soboto pa je vstopil v živilsko trgovino prav tako v središči mesta in odšel v prostor za osebje, od koder je odtujil za nekaj tisoč evrov gotovine.

Policisti so osumljenca v soboto naposled prijeli, ga pridržali in nato v ponedeljek privedli k preiskovalnemu sodniku, ki je za večkratnega storilca podobnih kaznivih dejanj odredil pripor, so še sporočili s PU Ljubljana.

Teme

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje

Spremljajte nas tudi na družbenih omrežjih