Prebil varovalno ograjo in trčil v 23-letnika, ki je v smrtni nevarnosti

author
N1
28. apr 2024. 08:30
Prometna nesreča Ribnica helikopter gasilci policija reševalci
Fotografija je simbolična (Vir: BOBO) | Fotografija je simbolična (Vir: BOBO)

Ponoči se je zgodila huda prometna nesreča na Gosposvetski cesti v Mariboru. 23-letni pešec je v smrtni nevarnosti.

Z mariborske policijske uprave so sporočili, da se je okoli 1. ure ponoči zgodila huda prometna nesreča na Gosposvetski cesti.
42-letni voznik avtomobila je zapeljal v krožišče in zaradi neprilagojene hitrosti prebil varovalno ograjo ter na pločniku trčil v 23-letnika, ki je stal pred zgradbo.

Poškodovani pešec je bil v nesreči huje telesno poškodovan. V UKC Maribor so ugotovili, da je v smrtni nevarnosti.

Policisti so o prometni nesreči obvestili preiskovalno sodnico in okrožna državna tožilca, ki sta prepustila ogled nesreče policistom. Po zbranih obvestilih bodo na okrožno državno tožilstvo podali kazensko ovadbo zaradi suma kaznivega dejanja.

Teme

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje

Spremljajte nas tudi na družbenih omrežjih