Oglaševanje

Čez dan bo oblačnost naraščala, vikend bo svež in nestanoviten

author
N1
01. avg 2025. 01:00
oblaki, nevihta, dež, vreme
Alen Milavec/BOBO

Čez dan bo oblačnost naraščala, pred nami pa je precej svež vikend. Sobota bo namreč pretežno oblačna s pogostimi plohami in nevihtami, v nedeljo pa se bo nestanovitno vreme nadaljevalo.

Oglaševanje

Zbudili smo se v za avgust precej hladno jutro. Petek bo sprva precej jasen, čez dan pa bo oblačnost naraščala, napovedujejo meteorologi Agencije RS za okolje. Popoldne bo nastalo nekaj ploh ali neviht. Najvišje dnevne temperature bodo od 22 do 29 stopinj Celzija.

Sobota bo pretežno oblačna s pogostimi plohami in nevihtami, v nedeljo pa se bo nestanovitno in sveže vreme nadaljevalo. Nastajale bodo krajevne plohe in posamezne nevihte. Na Primorskem bo čez dan zapihala burja.

Oglaševanje

Nov teden se bo začel z delno jasnim vremenom s spremenljivo oblačnostjo. Popoldne lahko v notranjosti nastane kakšna ploha ali nevihta.

Kakšno bo vreme od 4. do 9. avgusta?

Naši kraji bodo od ponedeljka do sobote povečini pod vplivom območja visokega zračnega tlaka, le v torek nas bo prešla vremenska fronta, napoveduje Arso.

Od ponedeljka do sobote bo prevladovalo dokaj sončno vreme, predvsem v torek popoldne in zvečer ter v sredo zjutraj in dopoldne bodo možne krajevne padavine.

Oglaševanje

Najvišje dnevne temperature bodo večinoma okoli 25, ob koncu obdobja pa se bodo približale 30 stopinjam Celzija.

Teme

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje

Spremljajte nas tudi na družbenih omrežjih