Tudi v četrtek se bo nadaljevalo sončno in toplo vreme. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 20 stopinj Celzija. Pretežno jasno vreme bo tudi v petek, v soboto pa znova sledi pooblačitev.
Prebudili se bomo v pretežno jasno in dokaj hladno jutro, termometri bodo zjutraj kazali od -4 do 0, ob morju okoli 2 stopinj Celzija, napoveduje Agencija RS za okolje (Arso).
Čez dan bo sončno in toplo, najvišje dnevne temperature se bodo namreč gibale med 15 in 20 stopinj Celzija.
Pretežno jasno vreme bo vztrajalo še v petek, nato pa znova sledijo nekoliko bolj sivi dnevi. V soboto se bo oblačnost čez dan od juga prehodno povečala.
Kakšno bo vreme med 9. in 14. marcem?
V nedeljo bo sprva deloma jasno, popoldne pa bo oblačnost od zahoda naraščala. Od ponedeljka do petka bo prevladovalo oblačno vreme z občasnimi padavinami. Meja sneženja bo sprva na okoli 1.500 metrov nad morjem, proti koncu tedna pa bi se utegnila približati nižinam.
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje