Celjski policisti so v četrtkovem nadzoru ugotovili več kršitev voznikov tovornih vozil.
Policisti celjske postaje prometne policije so v četrtkovem nadzoru cestnega prometa na avtocesti ugotovili več kršitev voznikov tovornih vozil.
Med drugim so ustavili in kontrolirali voznika tovornega vozila, slovenskega državljana, ki se je vračal z razkladanja. "Pri pregledu tovornega vozila so ugotovili, da iz rezervoarja za gorivo izteka nafta, prav tako so na vozilu zaznali še druge tehnične pomanjkljivosti," so zapisali policisti. Ker tovorno vozilo ni bilo tehnično brezhibno, so ga izločili iz prometa. Vozniku so izdali plačilni nalog, zoper samostojnega podjetnika pa uvedli hitri prekrškovni postopek.
Foto: PU Celje | Foto: PU Celje
VečFoto: PU Celje | Foto: PU Celje
VečFoto: PU Celje | Foto: PU Celje
VečFoto: PU Celje | Foto: PU Celje
Več
Prav tako so ustavili in kontrolirali voznika tovornega vozila, slovenskega državljana, ki je prevažal delovni stroj. Zaradi suma, da je tovorno vozilo preobremenjeno, so za vozilo odredili tehtanje, ki je pokazalo, da je bilo vozilo dejansko preobremenjeno. Prav tako delovni stroj ni bil pravilno privezan, tovor pa ni bil ustrezno označen. Tudi temu vozniku so izdali plačilni nalog, zoper samostojnega podjetnika pa uvedli hitri prekrškovni postopek.
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje