Dogajanje na slovenskih cestah je tudi danes pestro.
Na primorski avtocesti se je med Uncem in Ravbarkomando proti Kopru zgodila prometna nesreča, posledice katere pa so že umaknili na odstavni pas. Ostaja zastoj. Obvoz za osebna vozila je možen po cesti Unec - Postojna.
Čakalna doba je na mejnih prehodih Jelšane, Sečovlje in Dragonja.
Na dolenjski avtocesti je vozilo vozilo v napačno smer med Smednikom in Dobruško vasjo, je navajal Prometno-informacijski center za državne ceste. Nevarnost je bila za tiste, ki so se vozili proti Ljubljani.
Danes bodo zaradi kolesarske prireditve Maraton Franja zaprti številni cestni odseki. Zapore avtocestnih priključkov so predvidene med 9. in 15. uro na primorski avtocesti, na južni in severni ljubljanski obvoznici ter na gorenjski avtocesti. Na severni ljubljanski obvoznici bo zaprt Ljubljana Bežigrad ter na gorenjski avtocesti Vodice med 11.30 in 17. uro.
V Istri in na obali bodo do nedelje zapore cest zaradi motoristične prireditve.
Cesta Murska Sobota - Gederovci bo v Murski Soboti med 7. in 17. zaprta.
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje