
Na mejnem prehodu Obrežje je hrvaška carina v ladijskem zabojniku odkrila okoli 14 milijonov cigaret, ki so jih skušali pretihotapiti čez mejo. Po navedbah carinske uprave gre za enega največjih zasegov tihotapljenih cigaret na Hrvaškem.
Oglaševanje
Hrvaški cariniki so na mejnem prehodu Obrežje oz. Bregana v četrtek zasegli pošiljko skoraj 14 milijonov cigaret v škatlicah, so danes sporočili iz hrvaške carinske uprave.
Po njihovih navedbah gre za enega največjih zasegov tihotapljenih cigaret na Hrvaškem.
Oglaševanje
Pripadniki mobilne enote hrvaške carinske uprave so na mejnem prehodu s Slovenijo med četrtkovim poostrenim nadzorom trošarinskih izdelkov ustavili tovorno vozilo z ladijskim zabojnikom.
Ob pregledu vsebine zabojnika s pomočjo službenega psa za odkrivanje tobaka, tobačnih izdelkov in prepovedanih drog so ugotovili, da je v njem 13.910.000 kosov cigaret, zapakiranih v škatlice brez ustreznih žigov hrvaškega finančnega ministrstva.
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje
Oglaševanje
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje