Oglaševanje

Nesreča na Celovški: voznik tovornjaka na prehodu za pešce zbil peško

author
N1
10. mar 2026. 10:15
>
11:07

Danes se je ob 9.46 na Celovški cesti v Ljubljani zgodila prometna nesreča, zaradi katere je del prometa v prestolnici obstal.

Oglaševanje

Na Celovški cesti v Ljubljani se je danes, malo pred 10. uro, zgodila prometna nesreča.

Kot so pojasnili na Policijski upravi (PU) Ljubljana, sta bila v nesreči udeležena voznik tovornjaka in peška. Po do sedaj zbranih informacijah je voznik na prehodu za pešce peški odvzel prednost. Peška se je pri tem huje poškodovala in bila z reševalnim vozilom odpeljana v UKC Ljubljana. Kot so še pojasnili na PU Ljubljana, njeno življenje ni ogroženo.

Zaradi nesreče so na eni izmed najbolj obremenjenih cest v prestolnici nastali zastoji. Na kraj nesreče so bila napotena reševalna, policijska in gasilska vozila. Policisti pa nadaljujejo z zbiranjem obvestil zaradi suma kaznivega dejanja. O vseh ugotovitvah bo obveščeno pristojno državno tožilstvo.

Prometna na Celovški
Foto: Žiga Živulović jr./F.A.BOBO
zastoj v križišču med Celovško, Tivolsko in Bleiweissovo
Zastoj na križišču Celovške in Bleiweisove ceste. | Foto: N1
Prometna nesreča na Celovški cesti
FOTO: N1
Prometna na Celovški
Foto: Žiga Živulović jr./F.A.BOBO
Žiga Živulović jr.
Foto:Žiga Živulović jr./F.A.BOBO
Prometna na Celovški
Foto: Žiga Živulović jr./F.A.BOBO
Prometna na Celovški
Foto: Žiga Živulović jr./F.A.BOBO
Prometna na Celovški
Foto: Žiga Živulović jr./F.A.BOBO
Teme

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje

Spremljajte nas tudi na družbenih omrežjih