Hrvata sta se pretepala in pešačila po dolenjski avtocesti

Državljana Hrvaške sta se na dolenjski avtocesti sprla, pretepala in pešačila po vozišču. Policisti so ju izsledili in jima zaradi nevarnega pešačenja izdali plačilni nalog.
Oglaševanje
Državljana Hrvaške, ki sta v nedeljo skupaj potovala po dolenjski avtocesti, sta se sprla, pri počivališču Dul v bližini Trebnjega sta se pretepala in pešačila po cesti.
Novomeški policisti so ju izsledili in napotili z avtoceste, zaradi nevarnega pešačenja po avtocesti so jima izdali tudi plačilni nalog.
Kot so še sporočili s Policijske uprave Novo mesto, so bili o nevarnem ravnanju dveh moških obveščeni v nedeljo okoli 15.30.
Spremljajte N1 na družbenih omrežjih Facebook, Instagram in Twitter.
Naložite si našo aplikacijo: na voljo za android in za iOS.
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje
Oglaševanje
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje
Oglaševanje