Gorenjska avtocesta po prometnih nesrečah ponovno odprta

author
N1
28. okt 2022. 11:03
>
13:27
PUBLIC
Promet.si | Promet.si

Okoli enajste ure dopoldne so zaradi prometne nesreče zaprli del gorenjske avtoceste, po nekaj urah so jo ponovno odprli, poroča prometnoinformacijski center.

Po podatkih prometnoinformacijskega centra se je okoli enajste ure zgodila prometna nesreča na gorenjski avtocesti proti Ljubljani. Približno dve uri je bila avtocesta za priključkom Lesce zaprta, promet pa je potekal vzporedno prek gradbišča.

Na gorenjki se je okoli 12. ure pripetila še ena nesreča, in sicer med Galerijo Moste proti Ljubljani, nekaj ur je promet potekal le po prehitevalnem pasu.

Dopoldne je bil zaradi prometne nesreče zaprt tudi vozni pas na štajerski avtocesti, in sicer pri Šentjakobu proti Ljubljani.

Spodaj so fotografije prometne nesreče pri Šentjakobu.

nesreča pri Šentjakobu, prometna nesreča
nesreča pri Šentjakobu, prometna nerseča
nesreča pri Šentjakobu, prometna nerseča


Zaradi podaljšanega vikenda in lepega vremena bo gneča na slovenskih cestah nastajala tudi v prihodnjih dneh. Več najdete v članku: Podaljšan vikend: vreme bo lepo, gneča bo povsod


Spremljajte N1 na družbenih omrežjih FacebookInstagram in Twitter

Naložite si našo aplikacijo: na voljo za android in za iOS.

Teme

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje

Spremljajte nas tudi na družbenih omrežjih