
Hollywoodska zvezdnika Bradley Cooper in Margot Robbie bi se lahko kmalu znašla pred kamero za skupno filmsko pustolovščino. Po poročanju ameriških medijev se Cooper pogaja o vlogi v načrtovanem projektu Oceanovi, ki bo pripovedoval predzgodbo znane gangsterske trilogije Stevena Soderbergha. Robbie naj bi v njem odigrala glavno vlogo.
Oglaševanje
Avstralka igralka Margot Robbie naj bi pri filmu sodelovala tudi kot producentka s svojim podjetjem LuckyChap Entertainment. Režiser filma bo Lee Isaac Chung, poroča nemška tiskovna agencija dpa. O zgodbi filma po scenariju Carrie Solomon je sicer znanega malo. Po poročanju revije The Hollywood Reporter se bo dogajala v Evropi v 60. letih prejšnjega stoletja.
Soderbergh je kot režiser za svoje tri filme o Oceanovih med letoma 2001 in 2007 pred kamero pripeljal zvezdnike, kot so George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon in Julia Roberts. Komedije pripovedujejo o kriminalcih, ki načrtujejo velik rop. Mojstra prevare Dannyja Oceana je odigral Clooney.
Oglaševanje
Leta 2018 so pri Warner Bros. poskrbeli za nadaljevanje z žensko igralsko zasedbo Ocenoavih 8, v katerem sta med drugim nastopili Sandra Bullock in Cate Blanchett. Po poročanju medijev obstajajo tudi načrti za snemanje Oceanovih 14 v režiji Davida Leitcha. Snemanje bi se lahko začelo prihodnje leto.
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje
Oglaševanje
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje