Kakšno bo vreme v naslednjih dneh?

author
N1
05. jul 2022. 01:00
>
21:43
Dež nevihta vreme narava
Žiga Živulović jr./BOBO | Žiga Živulović jr./BOBO

V torek bo kakšno stopinjo hladneje, živo srebro se bo povzpelo do 28 stopinj Celzija. Pričakujemo lahko krajevne nevihte, napovedujejo vremenoslovci.

V torek bo spremenljivo oblačno s krajevnimi nevihtami. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 28, na Primorskem okoli 30 stopinj Celzija, piše na spletni strani Agencije za okolje (Arso).

V sredo bo precej jasno, na Primorskem bo še pihala šibka burja. V četrtek bo dopoldne oblačno, občasno bo deževalo, popoldne se bo delno zjasnilo, nastala bo kakšna nevihta. V petek bo delno jasno.

V večjem delu države je velika požarna ogroženost v naravnem okolju.



Kakšno bo vreme od 8. do 13. julija?



Od severozahoda proti jugovzhodu celine se bodo pomikale višinske doline s hladnim zrakom. Naše kraje bodo večinoma le oplazile. K nam bo dotekal nekoliko hladnejši in občasno bolj vlažen zrak.



Od petka do srede kaže na suho vreme. Do ponedeljka bodo popoldanske temperature v notranjosti Slovenije od 25 do 30, na Primorskem kakšno stopinjo ali dve več. V torek in sredo pa se bo vročina ponovno stopnjevala.


Spremljajte N1 na družbenih omrežjih FacebookInstagram in Twitter

Naložite si našo aplikacijo: na voljo za android in za iOS.

Teme

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje

Spremljajte nas tudi na družbenih omrežjih