Vreme: ponedeljek se bo začel z dežjem

author
N1
20. sep 2021. 01:00
>
20. sep 2021. 08:49
dež, nevihta
Žiga Živulovič jr.&/BOBO | Žiga Živulovič jr.&/BOBO

Ponoči je dež z nevihtami zajel večji del Slovenije. Danes čez dan bo ponehal.



Po noči s padavinami in nevihtami bodo te zjutraj od zahoda oslabele. Začetek delovnega tedna bo na Primorskem večinoma suh s šibko burjo. Drugod bo sprva oblačno s padavinami, ki bodo do poldneva večinoma ponehale.

Popoldne bo lahko nastala še kakšna ploha, oblačnost se bo ponekod trgala.

Jutranje temperature bodo od 9 do 15 stopinj Celzija. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 18, na Primorskem do 23 stopinj Celzija.

V torek in sredo bo zmerno do pretežno oblačno, več sonca bo na Primorskem. Po nekaterih nižinah bo zjutraj megleno. V četrtek bo sončno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla.



Kakšno bo vreme od 23. do 28. septembra?



V četrtek bo večinoma sončno, zjutraj bo ponekod nižinah možna megla. V petek bo občasno več oblačnosti, niso izključene tudi manjše padavine. Od sobote do torka kaže na suho vreme.


Poglejte tudi, kaj kaže radarska slika padavin.

Teme

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje

Spremljajte nas tudi na družbenih omrežjih