Hrvaški bolniki so bili zaradi hekerskega napada dva tedna brez obsevanj
Onkološki bolniki po junijskem kibernetičnem napadu na zagrebški klinični center (KBC Zagreb) dva tedna niso mogli na obsevanja, so danes potrdili v največji hrvaški bolnišnici. Pojasnili so, da so obsevali samo najhujše bolnike, ter za prihodnje dni napovedali delo v treh izmenah in ob koncih tedna. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje