Nemčija naj bi na vseh kopenskih mejah uvedla nadzor
Nemška notranja ministrica Nancy Faeser je odredila ponovni začasni nadzor na vseh nemških kopenskih mejah, da bi še bolj omejila število ljudi, ki v državo vstopajo brez vizumov. O tej odločitvi je ministrica tudi obvestila Evropsko komisijo, so potrdili vladni viri. Uredba bo začela veljati 16. septembra, nadzor pa bodo sprva izvajali pol leta. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje