Bo Putinov plin mogoče plačati le še z rublji? In kakšen je naš izredni načrt?
Ruski predsednik Vladimir Putin je izdal odlok, s katerim od danes od "neprijateljskih" držav, ki so uvedle sankcije proti Rusiji zaradi vojne v Ukrajini, zahteva plačevanje plina v rubljih. Odlok naj bi prvič "preizkusili" maja, ko zapadejo plačila za aprilske dobave. Putin je sicer dejal, da bodo dolgoročne pogodbe spoštovali. V Geoplinu, ki ima dolgoročno pogodbo z Gazpromom, pravijo, da bi bila sprememba valute plačila, ki bi se zgodila kot enostranska odločitev, zanje nesprejemljiva, za zdaj pa, da plin teče normalno. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
Najnovejše
Oglaševanje