Britanska kraljica v javnosti pri hoji uporabljala palico
Britanska kraljica Elizabeta II. je prvič po dolgem času na javnem dogodku uporabljala palico za pomoč pri hoji. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
| /
VečBritanska kraljica Elizabeta II. je prvič po dolgem času na javnem dogodku uporabljala palico za pomoč pri hoji. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje