Splet zgrožen nad tem, kje je voznik pustil avto: "Mene bi bilo sram"
Po spletu je zakrožila slika voznika, ki se je ob pomanjkanju parkirnih mest znašel na svojevrstni način. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
| /
VečPo spletu je zakrožila slika voznika, ki se je ob pomanjkanju parkirnih mest znašel na svojevrstni način. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje