Srb mestnim redarjem pustil sporočilo na avtu, dodal je še žig
Sporočilo, nalepljeno na avtomobilu v Srbiji, namenjeno delavcem službe za odvoz napačno parkiranih vozil, je pritegnilo pozornost družbenih omrežij. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
SK
|
pred 41 min.