Tako je Slovenija stiskala pesti za bron
Slovenska košarkarska reprezentanca je bila na današnji tekmi proti Avstraliji še na zadnji preizkušnji na olimpijskih igrah, kjer se je potegovala za bronasto medaljo. Tekmo, v kateri so Slovenci na koncu izgubili, so številni spremljali pred domačimi zasloni, drugi so se v lepem vremenu raje odpravili v lokale, ki so ponujali ogled na velikih zaslonih.
Oglaševanje
Slovenski košarkarji, ki so nas dva meseca razvajali z izjemno košarko in se prebili med štiri najboljše na olimpijskih igrah, so v dvorani Saitama proti Avstraliji lovili bron. To jim na koncu ni uspelo, kljub temu pa je tudi njihova zadnja tekma prerasla v simpatičen navijaški dogodek.
Foto: Žiga Živulovič jr./BOBO | Foto: Žiga Živulovič jr./BOBO
Več
Foto: Žiga Živulovič jr./BOBO | Foto: Žiga Živulovič jr./BOBO
Več
Foto: Žiga Živulovič jr./BOBO | Foto: Žiga Živulovič jr./BOBO
Več
Foto: Žiga Živulovič jr./BOBO | Foto: Žiga Živulovič jr./BOBO
Več
Foto: Žiga Živulovič jr./BOBO | Foto: Žiga Živulovič jr./BOBO
Več
N1 | N1
Več
N1 | N1
Več
N1 | N1
Več
N1 | N1
Več
Sončna sobota je bila kot nalašč za spremljanje tekme v središču Ljubljane, kjer so po lokalih številni navijači navijali za slovenske fante. Odeti v navijaške barve, zastave in drese so stiskali pesti, da jim uspe zgodovinski podvig.
https://twitter.com/JernejStromajer/status/1423970699321004035
Tekmo smo spremljali tudi v redakciji N1, svoje bralce pa smo prosili, naj z nami delijo slike, kako tekmo spremljajo oni.
https://twitter.com/BlazVampl/status/1423971862116192263
video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=ljlokal2web-n1info-si-worldwide&stream=hp1400&t=0&player=m3u8v&sp=n1info&u=n1info&p=n1Sh4redSecre7iNf0" video-id="3662733"]
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje
Oglaševanje
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje
Oglaševanje