Golob po vladni drami zaradi Nata sklical vrh koalicije. SD: "Nujna, a pozna poteza"
Po razkritjih N1, ki so pošteno zatresla koalicijske stranke, je premier Robert Golob iz Bruslja sporočil, da bo sklical "mini vrh koalicije". V SD so mu pozno popoldne odgovorili, da je to nujna, a pozna poteza. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
Najnovejše
Oglaševanje