Danska bo kot prva država na svetu obdavčila izpuste živinoreje
Danska bo kot prva država na svetu obdavčila izpuste pri živinoreji. Kmetje, ki bodo davek morali plačevati od leta 2030 naprej, v ukrepu vidijo grožnjo prehranski varnosti. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
Najnovejše
Oglaševanje