Po nočni ujmi na Hrvaškem posneli še vodno trombo in lijakasti oblak
Močno neurje je sinoči povzročalo težave pri naših južnih sosedih. Padala je več centimetrov debela toča, nekateri obalni kraji so bili pod vodo, ponekod je v eni uri padla polovica povprečne mesečne količine dežja. Zjutraj so medtem pri Visu opazili vodno trombo, za danes pa je v veljavi oranžno opozorilo. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje