Iran po napadu ZDA odgovoril s povračilnimi napadi na ameriške cilje
Iransko zunanje ministrstvo je zaradi petkovega ameriškega napada na cilje v Iranu danes obtožilo ZDA "očitne kršitve" memoranduma o razumevanju, ki sta ga državi sklenili s ciljem končanja vojne. Sporočilo je tudi, da so oborožene sile izvedle povračilne napade na cilje ameriške vojske, s čimer so uveljavili svojo pravico do legitimne obrambe. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje