Zaradi grožnje z bombo v Zagrebu evakuirali stavbo, kjer ima sedež mestna uprava
Zagrebška mestna uprava je danes evakuirala del osebja, potem ko so prejeli obvestilo o domnevni podtaknjeni bombi. Grožnja z bombo, ki se je po poročanju hrvaških medijev nanašala tudi na pisarno zagrebškega župana Tomislava Tomaševića, se je izkazala za lažno. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje