Hrvat na spletu sprožil razpravo: "Se samo meni zdi to nevljudno?"
Na družbenem omrežju se je razvila razprava o tem, ali je nevljudno dolgo in glasno govoriti po telefonu pred drugimi ljudmi. Kaj pa o tem menite vi? Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje