Ko snema film, Joaquin Phoenix pozabi na družino in svet okoli sebe
Pred 15 leti, ko je končal snemanje filma Walking The Line, je Joaquin Phoenix odšel na rehabilitacijo, saj je zapadel v alkoholizem. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
| /
VečPred 15 leti, ko je končal snemanje filma Walking The Line, je Joaquin Phoenix odšel na rehabilitacijo, saj je zapadel v alkoholizem. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje