Po zlatih globusih več zvezdnikov obležalo zaradi covida
Le nekaj dni po podelitvi filmskih nagrad zlati globus je več igralk in igralcev sporočilo, da so okuženi s koronavirusom, piše BBC. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
Najnovejše
Oglaševanje