Razlogi, zakaj bi res morali več časa preživeti v naravi
Preživljanje časa v naravi naj bi res veliko pripomoglo k boljšemu psihičnemu in fizičnemu počutju. Prav zato celo zdravniki na Japonskem svetujejo gozdne kopeli, na Škotskem pa ''predpisujejo'' opazovanje ptic in sprehode v naravi. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje