Umor in samomor na območju Šentjurja: umrli dve osebi
Policisti z območja Policijske postaje Šentjur pri Celju so bili danes ob 15. uri obveščeni o streljanju, v katerem sta umrli dve osebi. Po prvih ugotovitvah naj bi starejši moški ustrelil svojo partnerico, nato si je sodil sam. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
Najnovejše
Oglaševanje