Newyorški filharmoniki bodo leta 2026 dobili novega dirigenta
Od leta 2026 naprej bo vodenje newyorških filharmonikov prevzel priznani venezuelski dirigent Gustavo Dudamel. Bo prvi dirigent iz latinskoameriškega okolja, ki bo vodil najstarejši ameriški orkester. Trenutno deluje v Los Angelesu. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje