Arso podaljšal rdeče opozorilo še za en dan. Vročinski val se bo končal burno
Rdeče vremensko opozorilo zaradi velike toplotne obremenitve bo v južni in osrednji Sloveniji veljalo vse do torka. Vroče bo tudi v sredo, a nas bo popoldne zajela hladna fronta, ki prinaša tudi možnost močnejših neviht. Od četrtka naprej bo vse bolj stabilno in temperaturno veliko bolj znosno. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
Najnovejše
Oglaševanje