Aleš Hojs o tožbi Inštituta 8. marec: Gre za politični pritisk
Inštitut 8. marec toži nekdanjega ministra za notranje zadeve Aleša Hojsa zaradi izjave, ki jo je na Twitterju zapisal lani poleti. Zapisal je, da se je inštitut zapisal v zgodovino "kot tista vladna organizacija, ki je z zavajanjem ljudi uspela, da je na Primorskem in krasu manko vode". Nevladniki od nekdanjega ministra želijo odškodnino v višini tri tisoč evrov "zaradi širjenja laži o inštitutu in ostalih organizacijah, ki so sodelovale pri referendumu za vodo". Hojs je v odzivu za N1 očitke inštituta zanikal, tožbo pa ocenil kot "neke vrste politični pritisk". Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje