Kamere v avtokampu Fiesa: "Šok je bil zame in za otroka"
Po objavi zgodbe o sumu nedovoljenega snemanja turistov v mobilni hiški v avtokampu Fiesa je dogodek opisala tudi oškodovanka. Dejala je, da je še vedno v šoku in da zaradi tega še vedno doživlja stres. Lastnik mobilne hišice pa je dogodek označil za lažne informacije. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
Najnovejše
Oglaševanje