Izrael napovedal odprtje veleposlaništva v Ljubljani, Janša izrekel dobrodošlico
Izraelski zunanji minister Gideon Sar je napovedal, da bo Izrael prvič odprl veleposlaništvo v Ljubljani. Ob tem je na omrežju X pozdravil novo vlado Janeza Janše in kritiziral prejšnjo vlado Roberta Goloba. "Dobrodošli v Ljubljani. Veselim se nove dobe slovensko-izraelskih odnosov," je na omrežju X odgovoril Janša. Medtem pa je izraelski minister Sar že govoril z novim slovenskim zunanjim ministrom Tonetom Kajzerjem. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje