Po utopitvi šestletnega dečka v Termah Ptuj ovadili animatorki
Kriminalisti so po utopitvi šestletnega dečka ovadili dve osebi, poroča Večer. Po informacijah časnika gre za animatorki, ki sta skrbeli za otroke na rojstnem dnevu. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje