Poslanci po skoraj dveh letih usklajevanj potrdili podnebni zakon
Poslanci so danes po skoraj dveh letih usklajevanj potrdili podnebni zakon, ki določa doseganje podnebne nevtralnosti Slovenije do leta 2045. Podprli so ga tudi v Levici, kjer so sicer znova izrazili razočaranje zaradi premajhne ambicioznosti zakona. Opozicija je bila kritična predvsem do rokohitrskega sprejemanja zakona. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje