Predlog zvišanja starosti: e-skiroje bi lahko vozili le starejši od 15 let
Vlada predlaga spremembo zakona o voznikih, ki bi starostno mejo za vožnjo mopedov in e-skirojev zvišala na 15 let. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
SK
|
pred 41 min.