Premier Golob: Prebivalci teh krajev si zaslužijo tretjo razvojno os
Danes se je začela gradnja najzahtevnejšega dela severnega kraka tretje razvojne osi. Premier Robert Golob je na slovesnosti, ki je ob tem potekala, izrazil prepričanje, da bodo s povezavo koroški in šaleški regiji dali zagon. Odsek Velenje-Slovenj Gradec bo po napovedih zgrajen v jeseni 2029. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje