Prvi slovenski oskar v roke profesorju, ki prihaja "z obrobja države"
Ameriška filmska akademija je sinoči podelila 14 oskarjev za znanstvene in tehnične dosežke na področju filma. Med 37 dobitniki je tudi Slovenec Jernej Barbič, ki živi in dela v Los Angelesu. Kot je izpostavil Barbič, je to prvi slovenski oskar v zgodovini podeljevanja nagrad. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje