SDS zahteva izredno sejo DZ o delu Državne volilne komisije
Poslanska skupina SDS zahteva sklic izredne seje Državnega zbora, na kateri bi obravnavali delo Državne volilne komisije (DVK). Spomnili so na "sago znotraj DVK, ki jo vodi direktor Dušan Vučko" v času aprilskih parlamentarnih volitev, med drugim na zamude pri pošiljanju glasovnic v tujino in napačen izračun, zaradi katerega so bili najprej za poslance razglašeni nekateri, ki niso bili izvoljeni. V SDS pravijo, da je razprava potrebna, da bi povečali javni nadzor nad delom DVK in s tem nad poštenostjo izvedbe volitev. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje