Še en nenavaden prizor s slovenskih cest. S kolesom kar po obvoznici
Cestne kamere pri Novih Jaršah so popoldne ujele moškega, ki se je s kolesom odpravil po ljubljanski obvoznici. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
Najnovejše
Oglaševanje