Slaba novica za Mariborčane, v prihodnjem letu se obeta podražitev
Kot kaže, bodo Mariborčani prihodnje leto dražje plačevali odvoz odpadkov. Direktor javnega podjetja Snaga Vito Martinčič poudarja, da se prilagajajo razmeram na trgu. Ob začetku prihodnjega leta naj bi v veljavo stopila celovita prenova linij mestnega avtobusnega prometa, a jo bodo zamaknili na konec januarja. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje