Stanovalci v stavbi ob mariborski onkologiji sprožili upravni spor
Stanovalci stavbe na Masarykovi v Mariboru, ob kateri gradijo nov oddelek mariborske onkologije, so zoper izdano gradbeno dovoljenje sprožili upravni spor, poroča Večer. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje