Svoboda in Levica vložili zakon o medicinski konoplji. Zakaj zraven ni tudi SD?
V parlamentarno proceduro so poslanci Svobode in Levice vložili zakon, ki ureja gojenje, proizvodnjo in promet s konopljo za medicinske in znanstvene namene. Kot pravijo predlagatelji, z zakonom slabo leto po posvetovalnih referendumih uresničujejo voljo volivcev. Podpisov niso prispevali poslanci SD, ki so nezadovoljni s predlogom in opozarjajo, da ta ne uresničuje referendumske volje volivcev. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje
Najnovejše
Oglaševanje