Skupina Telekom z nižjim dobičkom, delničarji brez dividend
Skupina Telekom je objavila letno poročilo poslovanja. Skupina je ustvarila več prihodkov in manj čistega dobička. Delničarjem letos ne bodo izplačali dividend. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje