Po Ruplu v Nemčijo piše še Angelika Mlinar: SMC si zasluži izključitev iz ALDE
Vlada vodi avtoritarno politiko orbanizacije, SMC se je poslovila od vseh liberalnih vrednot in bi si zaslužila, da se jo izključi iz ALDE, je v pismu nemškim liberalcem, stranki FDP, zapisala Angelika Mlinar, kandidatka SAB za evropsko poslanko na zadnjih volitvah za evropski parlament. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje