V Šentjurju paciente k novi zdravnici vpisovali sredi noči
Vpis k novi zdravnici v Zdravstvenem domu Šentjur je minil brez dolge vrste čakajočih, saj so opredeljevanje bolnikov začeli vpisovati že ob polnoči in kvoto zapolnili do sedme ure zjutraj. Vodstvo zdravstvenega doma je pojasnilo, da so se z nočnim vpisovanjem želeli izognili vrstam čakajočih na hudi vročini, je poročal Radio Slovenija. Preberi več
Oglaševanje
Oglaševanje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje